Optikai


Termék keresése:
Rendezés:

DIGITUS DK-2933-02 Duplex optikai patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval SM 3mm OS2 9/125 2m

Nettó ár: 1.810,- Ft Bruttó ár: 2.299,- Ft

DIGITUS DN-96007-1 LC-LC duplex OS2 monomódusú toldó

Single Mode
Nettó ár: 472,- Ft Bruttó ár: 599,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM3 50/125µ 10m optikai patch kábel

Nettó ár: 3.070,- Ft Bruttó ár: 3.899,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM3 50/125µ 1m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM3 50/125µ 2m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM3 50/125µ 3m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.046,- Ft Bruttó ár: 2.599,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM3 50/125µ 5m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.283,- Ft Bruttó ár: 2.899,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM4 50/125µ 10m optikai patch kábel

Nettó ár: 4.251,- Ft Bruttó ár: 5.399,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM4 50/125µ 1m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM4 50/125µ 2m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.125,- Ft Bruttó ár: 2.699,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM4 50/125µ 3m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC MM OM4 50/125µ 5m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.913,- Ft Bruttó ár: 3.699,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC SM OS2 9/125µ 10m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC SM OS2 9/125µ 1m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.574,- Ft Bruttó ár: 1.999,- Ft

DIGITUS duplex 2xLC + 2xLC SM OS2 9/125µ 3m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.810,- Ft Bruttó ár: 2.299,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM3 50/125µ 10m optikai patch kábel

Nettó ár: 3.070,- Ft Bruttó ár: 3.899,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM3 50/125µ 1m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM3 50/125µ 2m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.810,- Ft Bruttó ár: 2.299,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM3 50/125µ 3m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.046,- Ft Bruttó ár: 2.599,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM3 50/125µ 5m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM4 50/125µ 10m optikai patch kábel

Nettó ár: 4.251,- Ft Bruttó ár: 5.399,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM4 50/125µ 1m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM4 50/125µ 2m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.125,- Ft Bruttó ár: 2.699,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM4 50/125µ 3m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.440,- Ft Bruttó ár: 3.099,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC MM OM4 50/125µ 5m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.913,- Ft Bruttó ár: 3.699,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC SM OS2 9/125µ 10m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC SM OS2 9/125µ 1m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.574,- Ft Bruttó ár: 1.999,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC SM OS2 9/125µ 2m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC SM OS2 9/125µ 3m optikai patch kábel

Nettó ár: 1.968,- Ft Bruttó ár: 2.499,- Ft

DIGITUS duplex 2xSC + 2xSC SM OS2 9/125µ 5m optikai patch kábel

Nettó ár: 2.046,- Ft Bruttó ár: 2.599,- Ft

DIGITUS duplex LC-LC MM OM3 toldó

Nettó ár: 550,- Ft Bruttó ár: 699,- Ft

DIGITUS duplex SC-SC SM OS2 toldó

Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

Újdonságaink


  • LENOVO IdeaPad 110 80UD00XCHV 15,6"/Intel Core i3-...

    Nettó ár: Árazás alatt
    Bruttó ár: Árazás alatt
  • MikroTik RBcAP2nd Vezeték nélküli Access Point

    Nettó ár: 14.015,- Ft
    Bruttó ár: 17.799,- Ft
  • TP-Link CPE210 N300 2,4GHz Vezeték nélküli kül...

    Nettó ár: 11.968,- Ft
    Bruttó ár: 15.199,- Ft
  • TP-Link RE200 AC750 Dual Band Vezeték nélküli R...

    Nettó ár: 7.794,- Ft
    Bruttó ár: 9.899,- Ft