Kiegészítő


Termék keresése:
Rendezés:

12 Port Passive PoE Injector 12V~48V DC, 650mA Max, 10/100Mbps, 19" Rack Panel

Tápfeladó
Nettó ár: 8.188,- Ft Bruttó ár: 10.399,- Ft

12 Port Passive PoE Injector 12V~48V DC, 650mA Max, Gigabit Ethernet, 19" Rack Panel

Tápfeladó
Nettó ár: 24.409,- Ft Bruttó ár: 30.999,- Ft

16 Port Passive PoE Injector 12V~48V DC, 650mA Max, Gigabit Ethernet, 19" Rack Panel

Tápfeladó
Nettó ár: 28.188,- Ft Bruttó ár: 35.799,- Ft

19" elosztópanel 8x230V,1U, 2,5m C14 dugóval

Szünetmentes tápegységhez csatlakoztatható
Nettó ár: 6.771,- Ft Bruttó ár: 8.599,- Ft

4 Port Passive PoE Injector 12V~48V DC, 650mA Max, 10/100Mbps, tokozatlan

Nettó ár: 2.755,- Ft Bruttó ár: 3.499,- Ft

8 Port 802.3af PoE Injector Gigabit, 12V~57V DC

Tápfeladó
Nettó ár: 5.669,- Ft Bruttó ár: 7.199,- Ft

Antenna adapter kábel

SMA female bulkhead to IPEX ( UFL ) 15cm 1.13 cable, O-ring
Nettó ár: 1.653,- Ft Bruttó ár: 2.099,- Ft

Antenna állvány lapostetőre - nagy

Nettó ár: 8.739,- Ft Bruttó ár: 11.099,- Ft

ATEN 0AD6-1605-24EG 5,3V DC 2,4A Táp

Nettó ár: 3.543,- Ft Bruttó ár: 4.499,- Ft

ATEN 2X-012G Easy Rackmount Kit (Long)

Nettó ár: 26.928,- Ft Bruttó ár: 34.199,- Ft

ATEN CL1000N-ATA-AG LCD 19" SPHD KVM Konzol

Nettó ár: 257.952,- Ft Bruttó ár: 327.599,- Ft

ATEN CL3800NW-ATA-AG LCD 19" KVM Konzol

Nettó ár: 698.031,- Ft Bruttó ár: 886.499,- Ft

ATEN CL5800N-ATA-AG KVM Konzol LCD 19" SPHD + 1 konzol

Nettó ár: 326.771,- Ft Bruttó ár: 414.999,- Ft

ATEN CS231C-AT-G PC Share 2xUSB console

Nettó ár: 59.448,- Ft Bruttó ár: 75.499,- Ft

ATEN IC485SN-AT Átalakító RS232-RS485/RS422

Nettó ár: 11.889,- Ft Bruttó ár: 15.099,- Ft

ATEN PE1216G-AX-G Metered-Ready PDU

Nettó ár: 55.275,- Ft Bruttó ár: 70.199,- Ft

ATEN PE6108G-AX-G Switched PDU

Nettó ár: 136.850,- Ft Bruttó ár: 173.799,- Ft

ATEN PE6216G-AX-G Switched PDU

Nettó ár: 195.039,- Ft Bruttó ár: 247.699,- Ft

ATEN PE8108G-AX-G Outlet-Metered-Switched 1U PDU

Nettó ár: 168.976,- Ft Bruttó ár: 214.599,- Ft

ATLAS High power 24V 1.6A POE Tápegység

alkalmas az összes RouterBOARD-hoz
Nettó ár: 3.936,- Ft Bruttó ár: 4.999,- Ft

Árbóc cső 1m

Nettó ár: 1.338,- Ft Bruttó ár: 1.699,- Ft

Árbóc cső 3m

Nettó ár: 3.779,- Ft Bruttó ár: 4.799,- Ft

Cat.5E FTP 8P8C dugó patch kábelhez 100/csomag

Nettó ár: 3.464,- Ft Bruttó ár: 4.399,- Ft

Cat.5E FTP fali aljzat, 1 portos, öntapadós

Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

Cat.5E FTP fali aljzat, 2 portos, öntapadós

Nettó ár: 1.417,- Ft Bruttó ár: 1.799,- Ft

Cat.5E FTP fali kábel toldó, kötöző doboz

Betűző szerszámmal szerelhető
Nettó ár: 944,- Ft Bruttó ár: 1.199,- Ft

Cat.5E FTP lengő Y elosztó

LAN-LAN
Nettó ár: 1.338,- Ft Bruttó ár: 1.699,- Ft

Cat.5E UTP 8P8C dugó patch kábelhez 100/csomag

Nettó ár: 1.495,- Ft Bruttó ár: 1.899,- Ft

Cat.5E UTP fali kábel toldó, kötöző doboz

Betűző szerszámmal szerelhető
Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

Cat.5E UTP lengő Y elosztó

LAN-LAN
Nettó ár: 1.180,- Ft Bruttó ár: 1.499,- Ft

Cat.6 UTP 8P8C dugó fali kábelhez

Nettó ár: 78,- Ft Bruttó ár: 99,- Ft

Cat.6 UTP fali aljzat, 1 portos, öntapadós

Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

Cat.6 UTP fali aljzat, 2 portos, öntapadós

Nettó ár: 1.259,- Ft Bruttó ár: 1.599,- Ft

CAT6A OEM 8P8C Moduláris Krimpelő Fogó

CAT6A 8P, profi racsnis krimpelő szerszám
Nettó ár: 28.031,- Ft Bruttó ár: 35.599,- Ft

Cisco 10GBASE SFP+ Modul

Nettó ár: 110.550,- Ft Bruttó ár: 140.399,- Ft

Cisco 10GBASE SFP+ Modul

10GbE SFP+ modul
Nettó ár: 157.165,- Ft Bruttó ár: 199.599,- Ft

Cisco AIR AP1130 Access Point Ceiling/Wall Mount Bracket Kit

Nettó ár: 5.826,- Ft Bruttó ár: 7.399,- Ft

Cisco AIR-ANT2524DB-R= Dual-band Dipole Antenna

for Cisco Series Access Points RP/TNC csatlakozó, fekete
Nettó ár: 9.763,- Ft Bruttó ár: 12.399,- Ft

Cisco AIR-ANT2524DW-R= Dual-band Dipole Antenna

for Cisco Series Access Points RP/TNC csatlakozó, fehér
Nettó ár: 9.763,- Ft Bruttó ár: 12.399,- Ft

Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Nettó ár: 77.165,- Ft Bruttó ár: 97.999,- Ft

Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul

Mini-GBIC SFP Transceiver
Nettó ár: 31.968,- Ft Bruttó ár: 40.599,- Ft

Cisco Small Business 12V/2A Power Adapter

Nettó ár: 4.802,- Ft Bruttó ár: 6.099,- Ft

Cisco Small Business Gigabit Power over Ethernet Injector v2

Nettó ár: 20.393,- Ft Bruttó ár: 25.899,- Ft

Csőtoldó bilincs maxi

Nettó ár: 1.023,- Ft Bruttó ár: 1.299,- Ft

Csőtoldó bilincs szimpla

Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

Dahua PFS3102-1T 1x RJ-45 gigabit/SFP optikai médiakonverter

Nettó ár: 15.747,- Ft Bruttó ár: 19.999,- Ft

Dahua PFT1200 60W (High PoE), gigabit PoE injektor

Nettó ár: 14.881,- Ft Bruttó ár: 18.899,- Ft

Dahua PFT1300 10/100 passzív PoE extender

Nettó ár: 9.606,- Ft Bruttó ár: 12.199,- Ft

Dahua PFT3900 multi-mode, SFP, 155M, 850nm, max. 2km, LC optikai modul

Nettó ár: 12.676,- Ft Bruttó ár: 16.099,- Ft

Dahua PFT3910 single-mode, 155M, 1310/1550nm, max. 20km, LC optikai modul

Nettó ár: 12.676,- Ft Bruttó ár: 16.099,- Ft

Dahua PFT3920 single-mode, 155M, 1550/1310nm, max. 20km, LC optikai modul

Nettó ár: 13.621,- Ft Bruttó ár: 17.299,- Ft

Dahua PFT3950 multi-mode, SFP, 1,25G, 850nm, max. 500m, LC optikai modul

Nettó ár: 13.621,- Ft Bruttó ár: 17.299,- Ft

Dahua PFT3960 single-mode, 1,25G, 1310/1550nm, max. 20km, LC optikai modul

Nettó ár: 14.487,- Ft Bruttó ár: 18.399,- Ft

Dahua PFT3970 single-mode, 1,25G, 1550/1310nm, max. 20km, LC optikai modul

Nettó ár: 21.968,- Ft Bruttó ár: 27.899,- Ft

Dahua TAM1GT1GT-30 30W (PoE+), gigabit PoE Injektor

Nettó ár: 11.417,- Ft Bruttó ár: 14.499,- Ft

Delight Fehér 100m Telefon kábel

Telefon kábel, 100 méteres kiszerelés, fehér
Nettó ár: 3.385,- Ft Bruttó ár: 4.299,- Ft

Delock 65430 Sub-D 9 Pin anya > RJ45 anya szerelő készlet adapter

Nettó ár: 550,- Ft Bruttó ár: 699,- Ft

Delock 86166 RJ45 anya > RJ45 anya Cat.6 Keystone modul adapter

Nettó ár: 944,- Ft Bruttó ár: 1.199,- Ft

Delock 86210 RJ45 anya > RJ45 anya Cat.6 Keystone modul adapter

Nettó ár: 629,- Ft Bruttó ár: 799,- Ft

Delock 86340 RJ45 anya > LSA Cat.6 UTP fekete Keystone modul adapter

Nettó ár: 865,- Ft Bruttó ár: 1.099,- Ft

Delock 86369 USB 3.0 A anya > USB 3.0 A anya fekete Keystone modul adapter

Nettó ár: 2.598,- Ft Bruttó ár: 3.299,- Ft

Eclipse 05223 - Eclipse RJ45 8P8C Cat5e árnyékolatlan 100 db csatlakozó

Nettó ár: 1.417,- Ft Bruttó ár: 1.799,- Ft

Erkélytartó 20 cm horganyzott

Nettó ár: 1.417,- Ft Bruttó ár: 1.799,- Ft

Erkélytartó 40 cm horganyzott

Nettó ár: 1.968,- Ft Bruttó ár: 2.499,- Ft

Erkélytartó 60 cm horganyzott

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

Etheron Univerzális tartókonzol (Ubiquiti, MikroTik kompatibilis)

Nettó ár: 1.495,- Ft Bruttó ár: 1.899,- Ft

EXW CAT5E STP Modulár Dugó 8P8C RJ45 patch kábelekhez 20db

50 µ" aranyozás, 20db-os csomagban
Nettó ár: 1.574,- Ft Bruttó ár: 1.999,- Ft

EXW CAT5E UTP Modulár Dugó 8P8C RJ45 patch és fali kábelekhez 20db

50 µ" aranyozás, 20db-os csomagban
Nettó ár: 1.023,- Ft Bruttó ár: 1.299,- Ft

EXW CAT6 STP Modulár Dugó 8P8C RJ45 patch kábelekhez 20db

50 µ" aranyozás, 20db-os csomagban
Nettó ár: 2.125,- Ft Bruttó ár: 2.699,- Ft

EXW CAT6A STP Modulár Dugó 8P8C RJ45 1,2mm érvastagságú patch és fali kábelekhez 20db

50 µ" aranyozás, max 1.2mm átmérőjű érhez szigeteléssel együtt, 20db-os csomagban
Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

EXW CAT6A STP Modulár Dugó 8P8C RJ45 1,5mm érvastagságú patch és fali kábelekhez 20db

50 µ" aranyozás, max 1.5mm átmérőjű érhez szigeteléssel együtt, 20db-os csomagban
Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

Falitartó 10x10 talp 20cm horganyzott

Nettó ár: 944,- Ft Bruttó ár: 1.199,- Ft

Falitartó 10x10 talp 30cm horganyzott

Nettó ár: 1.180,- Ft Bruttó ár: 1.499,- Ft

Falitartó mini talp 10cm horganyzott

Nettó ár: 629,- Ft Bruttó ár: 799,- Ft

Falitartó nagy talp 40cm horganyzott

Nettó ár: 2.125,- Ft Bruttó ár: 2.699,- Ft

Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1310/1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

Nettó ár: 13.385,- Ft Bruttó ár: 16.999,- Ft

Gigalight BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC

Nettó ár: 15.432,- Ft Bruttó ár: 19.599,- Ft

Gigalight BiDi SFP+ modul, 9,95-10,3G, 1270/1330nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 100.629,- Ft Bruttó ár: 127.799,- Ft

Gigalight BiDi SFP+ modul, 9,95-10,3G, 1330/1270nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 100.629,- Ft Bruttó ár: 127.799,- Ft

Gigalight BiDi XFP modul, 9,95-10,3G, 1270/1330nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 100.629,- Ft Bruttó ár: 127.799,- Ft

Gigalight BiDi XFP modul, 9,95-10,3G, 1330/1270nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 100.629,- Ft Bruttó ár: 127.799,- Ft

Gigalight CWDM SFP modul, 1.25G, 1470nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 33.543,- Ft Bruttó ár: 42.599,- Ft

Gigalight CWDM SFP modul, 1.25G, 1490nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

LC csatlakozás, duplex
Nettó ár: 30.235,- Ft Bruttó ár: 38.399,- Ft

Gigalight CWDM SFP modul, 1.25G, 1490nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 33.543,- Ft Bruttó ár: 42.599,- Ft

Gigalight CWDM SFP modul, 1.25G, 1510nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 33.543,- Ft Bruttó ár: 42.599,- Ft

Gigalight CWDM SFP modul, 1.25G, 1530nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 33.543,- Ft Bruttó ár: 42.599,- Ft

Gigalight CWDM SFP modul, 1.25G, 1550nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 33.543,- Ft Bruttó ár: 42.599,- Ft

Gigalight CWDM SFP modul, 1.25G, 1570nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 33.543,- Ft Bruttó ár: 42.599,- Ft

Gigalight CWDM SFP modul, 1.25G, 1590nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 33.543,- Ft Bruttó ár: 42.599,- Ft

Gigalight CWDM SFP modul, 1.25G, 1610nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 33.543,- Ft Bruttó ár: 42.599,- Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1310nm, 20km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 6.062,- Ft Bruttó ár: 7.699,- Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 120km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 30.235,- Ft Bruttó ár: 38.399,- Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 18.818,- Ft Bruttó ár: 23.899,- Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 1550nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 21.495,- Ft Bruttó ár: 27.299,- Ft

Gigalight SFP modul, 1.25G, 850nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 6.062,- Ft Bruttó ár: 7.699,- Ft

Gigalight SFP modul, 1Gbps, 100m távolság, RJ-45, 0~70 hőm. tart.

Nettó ár: 9.369,- Ft Bruttó ár: 11.899,- Ft

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív kábel (10GSFP+Cu), AWG30, 0~70 hőm. tart., 1m

Nettó ár: 10.078,- Ft Bruttó ár: 12.799,- Ft

Gigalight SFP+ Direct Attach passzív kábel (10GSFP+Cu), AWG30, 0~70 hőm. tart., 3m

Nettó ár: 16.771,- Ft Bruttó ár: 21.299,- Ft

Gigalight SFP+ modul 10GBaseSR/SW 850 nm 300M távolság 0~70 hőm. tart. DDM funkció

Nettó ár: 20.157,- Ft Bruttó ár: 25.599,- Ft

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseER/EW, FC 8/10G, 1550nm 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 201.259,- Ft Bruttó ár: 255.599,- Ft

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseSR/SW, 850 nm, 550M távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 13.700,- Ft Bruttó ár: 17.399,- Ft

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseZR/ZW, FC 8/10G, 1550nm 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 348.818,- Ft Bruttó ár: 442.999,- Ft

Gigalight SFP+ modul, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 46.928,- Ft Bruttó ár: 59.599,- Ft

Gigalight XFP modul, 9,95-11,1G, 1310nm, 10km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 57.007,- Ft Bruttó ár: 72.399,- Ft

Gigalight XFP modul, 9,95-11,1G, 1550nm, 40km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 201.259,- Ft Bruttó ár: 255.599,- Ft

Gigalight XFP modul, 9,95-11,1G, 1550nm, 80km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció

Nettó ár: 355.511,- Ft Bruttó ár: 451.499,- Ft

Great Lakes 1-es tetőventilátor

Tetőventilátor WMGD sorozathoz
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U "gyors" vakpanel

Csavarkészlet nélkül szerelhető, minden álló és fali szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U fésűs panel

Minden álló és fali szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U gyűrűs kábelrendező 5 db fém gyűrűvel

Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U hagyományos vakpanel

Minden álló és fali szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U kihúzható polc

Kihúzható, elfordítható billenytűzet tartó, egérpad, 241 mm mély, álló szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U kihúzható polc

Kihúzható, elfordítható billenytűzet és monitor tartó, egérpad, 610 mm mély, álló szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U polc 250 mm mély

1U polc, elől rögzíthető, WMGD fali szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U polc 350 mm mély

1U polc, állítható szerelőfülekkel, 350 mm mély, álló szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U polc 465 mm mély

1U polc, állítható szerelőfülekkel, 465 mm mély, álló szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U polc 565 mm mély

1U polc, állítható szerelőfülekkel, 565 mm mély (91 kg-ig), álló szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U polc 692 mm mély

1U polc, állítható szerelőfülekkel, 692 mm mély (68 kg-ig), álló szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U polc 762 mm mély

1U polc, állítható szerelőfülekkel, 762 mm mély (68 kg-ig), álló szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 1U polc 812 mm mély

1U polc, állítható szerelőfülekkel, 812 mm mély (136 kg-ig), álló szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 2U "gyors" vakpanel

Csavarkészlet nélkül szerelhető, minden álló és fali szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" 2U hagyományos vakpanel

Minden álló és fali szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 19" akkumulátor tartó tálca

Akkumulátor tartó tálca (136kg-ig), 527 mm mély, álló szekrényekhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 2-es tetőventilátor, termosztát nélkül

Tetőventilátor WM sorozathoz
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 3-as tetőventilátor, termosztát nélkül

Tetőventilátor PS álló szekrényekhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 3-as tetőventilátor, tetőbe szerelve

Tetőventilátor a PS sorozat 800mm és 1000mm mély álló szekrényeihez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes 3-as tetőventilátor, tetőbe szerelve

Tetőventilátor a PS sorozat 600mm mély álló szekrényeihez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes földelő készlet 25 AMP 4 db kábellel

Magyar verzió, minden álló és fali szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes görgő szett

Görgő szett, 2 fékezhető, 2 nem fékezhető, PS álló szekrényekhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes Kosaras anya + csavar 25 db/cs

Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes Light kit - Világítás

Minden álló szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes réz földelő készlet

Minden álló és fali szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes tépőzáras kábelrögzítő, 152 mm hosszú

Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes tépőzáras kábelrögzítő, 305 mm hosszú

Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

Great Lakes termosztát

Termosztát minden álló és fali szekrényhez
Nettó ár: Árazás alatt Bruttó ár: Árazás alatt

GSM/3G/4G mágneses talpú antenna

Antenna GSM/3G/4G Magnetic base, 5dBi SMA male, RG174 3 meter
Nettó ár: 2.440,- Ft Bruttó ár: 3.099,- Ft

Handy - 10264 - Bőr telefontartó tok

Nettó ár: 1.180,- Ft Bruttó ár: 1.499,- Ft

Handy 100x2,5mm 100db fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 157,- Ft Bruttó ár: 199,- Ft

Handy 10178 - Krimpelő fogó kábeltesztelővel

Nettó ár: 8.661,- Ft Bruttó ár: 10.999,- Ft

Handy 10179 - Krimpelő-, blankoló- és vágó fogó

Nettó ár: 2.991,- Ft Bruttó ár: 3.799,- Ft

Handy 10180 - Kábelblankoló

Nettó ár: 1.338,- Ft Bruttó ár: 1.699,- Ft

HANDY 10910 Műanyag szerszám tartó láda

Nettó ár: 865,- Ft Bruttó ár: 1.099,- Ft

HANDY 10922 Szerszám tároló láda

Nettó ár: 2.204,- Ft Bruttó ár: 2.799,- Ft

Handy 125x12mm 10db tépőzáras vezetékkötegelő

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

Handy 150x12mm 10db tépőzáras vezetékkötegelő

Nettó ár: 550,- Ft Bruttó ár: 699,- Ft

Handy 150x2,5mm 100db fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

Handy 150x2,5mm 100db natúr vezetékkötegelő

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

Handy 150x3,6mm 100db fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

Handy 150x3,6mm 100db natúr vezetékkötegelő

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

Handy 200x12mm 10db tépőzáras fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 629,- Ft Bruttó ár: 799,- Ft

Handy 200x2,5mm 100db natúr vezetékkötegelő

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

Handy 200x3,6mm 100db fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

Handy 200x3,6mm 100db natúr vezetékkötegelő

Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

Handy 200x4,6mm 100db fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 550,- Ft Bruttó ár: 699,- Ft

Handy 200x4,6mm 100db natúr vezetékkötegelő

Nettó ár: 550,- Ft Bruttó ár: 699,- Ft

Handy 240x12mm 10db tépőzáras fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 787,- Ft Bruttó ár: 999,- Ft

Handy 300x4,6mm 100db fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

Handy 300x4,6mm 100db natúr vezetékkötegelő

Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

Handy 330x12mm 10db tépőzáras fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 1.338,- Ft Bruttó ár: 1.699,- Ft

Handy 390x4,6mm 100db fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 1.023,- Ft Bruttó ár: 1.299,- Ft

Handy 390x4,6mm 100db natúr vezetékkötegelő

Nettó ár: 1.023,- Ft Bruttó ár: 1.299,- Ft

Handy 450x4,6mm 100db fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 1.180,- Ft Bruttó ár: 1.499,- Ft

Handy 450x4,6mm 100db natúr vezetékkötegelő

Nettó ár: 1.180,- Ft Bruttó ár: 1.499,- Ft

Handy Húzható, többrészes műanyag szerszámláda

Nettó ár: 9.684,- Ft Bruttó ár: 12.299,- Ft

Handy Kábelblankoló

Nettó ár: 2.440,- Ft Bruttó ár: 3.099,- Ft

Handy Kábelblankoló és -vágó fogó

Nettó ár: 3.464,- Ft Bruttó ár: 4.399,- Ft

Handy Kábelblankoló és -vágó fogó

Nettó ár: 3.464,- Ft Bruttó ár: 4.399,- Ft

Handy Kábelblankoló, krimpelő és vágó fogó

Nettó ár: 3.621,- Ft Bruttó ár: 4.599,- Ft

Handy Krimpelő- blankoló- és vágófogó

Nettó ár: 6.377,- Ft Bruttó ár: 8.099,- Ft

Handy RJ45 6P8P Krimpelő fogó

Krimpelő fogó , RJ45, 6P8P
Nettó ár: 2.598,- Ft Bruttó ár: 3.299,- Ft

Handy RJ45 6P8P Krimpelő- blankoló- vágófogó

Nettó ár: 5.196,- Ft Bruttó ár: 6.599,- Ft

Handy RJ45 Beszúró szerszám

Beszúró szerszám UTP kábelek szereléséhez
Nettó ár: 1.653,- Ft Bruttó ár: 2.099,- Ft

Handy vegyes méret 75db fekete vezetékkötegelő

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

Hikvision LAS60-57CN-RJ45 60W PoE injektor

Nettó ár: 30.393,- Ft Bruttó ár: 38.599,- Ft

Huawei 4G/LTE GSM modul Mini-PCIe modem

LTE interface kapcsolattal
Nettó ár: 39.527,- Ft Bruttó ár: 50.199,- Ft

Huawei APSCIOT00 2,4GHz ESL RF cable/antenna/screws 2 szlotos IoT Mini PCIe kártya

Nettó ár: 42.676,- Ft Bruttó ár: 54.199,- Ft

Huawei APXSIOT00 2,4GHz with Antenna Asset Management IoT Mini PCIe kártya

Nettó ár: 24.566,- Ft Bruttó ár: 31.199,- Ft

Huawei CWDM-SFPGE-1471 CWDM 2.5G Single mode 1471nm 80km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 195.669,- Ft Bruttó ár: 248.499,- Ft

Huawei CWDM-SFPGE-1491 CWDM 2.5G Single mode 1491nm 80km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 195.669,- Ft Bruttó ár: 248.499,- Ft

Huawei CWDM-SFPGE-1511 CWDM 2.5G Single mode 1511nm 80km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 195.669,- Ft Bruttó ár: 248.499,- Ft

Huawei CWDM-SFPGE-1531 CWDM 2.5G Single mode 1531nm 80km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 195.669,- Ft Bruttó ár: 248.499,- Ft

Huawei CWDM-SFPGE-1591 CWDM 2.5G Single mode 1591nm 80km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 195.669,- Ft Bruttó ár: 248.499,- Ft

Huawei CWDM-SFPGE-1611 CWDM 2.5G Single mode 1611nm 80km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 195.669,- Ft Bruttó ár: 248.499,- Ft

Huawei DCADP-56V-1A07 60W 56V Adapter

Nettó ár: 8.188,- Ft Bruttó ár: 10.399,- Ft

Huawei ES0W2PSA0150 150W AC Power Modul

S5700-28P-LI, S5710-EI, S5720 szériás switchekhez
Nettó ár: 15.590,- Ft Bruttó ár: 19.799,- Ft

Huawei ES5D21VST000 2x QSFP+ interface Dedikált stack kártya

1m QSFP+ kábel tartozék, S5720EI, S5730SI, S5330SI, S5730S-EI szériás switchekhez
Nettó ár: 138.976,- Ft Bruttó ár: 176.499,- Ft

Huawei ES5D21X02S01 2x 10GbE SFP+ interface kártya

S5720EI szériás switchekhez
Nettó ár: 183.385,- Ft Bruttó ár: 232.899,- Ft

Huawei HW-120200E1W 12V/2A AC/DC tápegység

Nettó ár: 2.834,- Ft Bruttó ár: 3.599,- Ft

Huawei OMXD30000 10GBase Multi mode 850nm 0,3 km távolság LC SFP+ optikai modul

Nettó ár: 75.117,- Ft Bruttó ár: 95.399,- Ft

Huawei OSX010000 10GBase Single mode 1310nm 10 km távolság LC SFP+ optikai modul

Nettó ár: 202.361,- Ft Bruttó ár: 256.999,- Ft

Huawei OSX040N01 10GBase Single mode 1550nm 40 km távolság LC SFP+ optikai modul

Nettó ár: 464.881,- Ft Bruttó ár: 590.399,- Ft

Huawei OSXD22N00 10GBase Multi mode 1310nm 0,22 km távolság LC SFP+ optikai modul

Nettó ár: 93.149,- Ft Bruttó ár: 118.299,- Ft

Huawei S-SFP-GE-LH40-SM1310 1.25G Single mode 1310nm 40 km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 112.283,- Ft Bruttó ár: 142.599,- Ft

Huawei S-SFP-GE-LH40-SM1550 1.25G Single mode 1550nm 40 km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 113.385,- Ft Bruttó ár: 143.999,- Ft

Huawei S-SFP-GE-LH80-SM1550 1.25G Single mode 1550nm 80 km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 206.535,- Ft Bruttó ár: 262.299,- Ft

Huawei SFP-FE-LX-SM1310-BIDI Fast Ethernet Single mode 1310/1550nm 15 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul

Nettó ár: 26.220,- Ft Bruttó ár: 33.299,- Ft

Huawei SFP-FE-LX-SM1550-BIDI Fast Ethernet Single mode 1550/1310nm 15 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul

Nettó ár: 30.235,- Ft Bruttó ár: 38.399,- Ft

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 1.25G Single mode 1310nm 10 km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 34.645,- Ft Bruttó ár: 43.999,- Ft

Huawei SFP-GE-LX-SM1310-BIDI 1.25G Single mode 1310/1490nm 10 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul

Nettó ár: 45.983,- Ft Bruttó ár: 58.399,- Ft

Huawei SFP-GE-LX-SM1490-BIDI 1.25G Single mode 1490/1310nm 10 km távolság LC BIDI eSFP optikai modul

Nettó ár: 56.062,- Ft Bruttó ár: 71.199,- Ft

Huawei SFP-GE-SX-MM850 1.25G Multi mode 850nm 0,55 km távolság LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 17.794,- Ft Bruttó ár: 22.599,- Ft

Huawei SFP-GE-ZX100-SM1550 1.25G Single mode 1550nm 100 km távolság LC LC eSFP optikai modul

Nettó ár: 435.117,- Ft Bruttó ár: 552.599,- Ft

Huawei W0ACPSE11 56V/1.52A Gigabit PoE Adapter

Nettó ár: 30.944,- Ft Bruttó ár: 39.299,- Ft

Huawei W0ACPSE14 54V/0.65A Gigabit PoE Adapter

Nettó ár: 10.314,- Ft Bruttó ár: 13.099,- Ft

Huawei W2PSA0500 500W AC Power Modul

AC6605 kontrollerhez
Nettó ár: 16.692,- Ft Bruttó ár: 21.199,- Ft

Jirous JRC-32 DuplEX Prec parabola antenna 5GHz

Nettó ár: 138.582,- Ft Bruttó ár: 175.999,- Ft

KE-Line 1 portos Falon kívüli doboz modul nélkül

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

KE-Line 12-24 szálas hegesztés tartó

Nettó ár: 1.653,- Ft Bruttó ár: 2.099,- Ft

KE-Line 2 portos Falon kívüli doboz modul nélkül

alkalmas 2 db RJ45 kejstone jack számára
Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

KE-Line 2-4 szálas hegesztés tartó

Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

KE-Line 50 portos ISDN CAT3 Patch panel RJ45/u

Nettó ár: 10.393,- Ft Bruttó ár: 13.199,- Ft

KE-Line 6 portos Falon kívüli doboz modul nélkül

alkalmas 6 db RJ45 kejstone jack számára
Nettó ár: 787,- Ft Bruttó ár: 999,- Ft

KE-Line 8 portos Kompact Falon kívüli doboz modul nélkül

alkalmas 8 db RJ45 kejstone jack számára
Nettó ár: 7.322,- Ft Bruttó ár: 9.299,- Ft

KE-Line CAT5E Giga Keystone Jack fehér RJ45/u aljzat

árnyékolatlan, 100MHz, 1 Gigabit, Cat.5E, 110/Krone beütő szerszám használatával szerelhető
Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

KE-Line CAT5E Giga Toolless Keystone Jack RJ45/s aljzat

100MHz, 1 Gigabit, Cat.5E
Nettó ár: 865,- Ft Bruttó ár: 1.099,- Ft

KE-Line CAT5E Giga Toolless Keystone Jack RJ45/u aljzat

árnyékolatlan, 100MHz, 1 Gigabit, Cat.5E
Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

KE-Line Cat5E Moduláris árnyékolatlan Patch panel 24xRJ45/U

Nettó ár: 14.960,- Ft Bruttó ár: 18.999,- Ft

KE-Line Cat5E Moduláris árnyékolt Patch panel 24xRJ45/S

Nettó ár: 25.511,- Ft Bruttó ár: 32.399,- Ft

KE-Line Cat5E Modulo45 dupla falon kívüli aljzat 2xRJ45/s csatlakozóval

árnyékolt csatlakozókkal
Nettó ár: 3.700,- Ft Bruttó ár: 4.699,- Ft

KE-Line Cat5E Modulo45 dupla falon kívüli aljzat 2xRJ45/u csatlakozóval

árnyékolatlan csatlakozókkal
Nettó ár: 2.755,- Ft Bruttó ár: 3.499,- Ft

KE-Line Cat5E Modulo45 dupla süllyeszett aljzat 2xRJ45/u csatlakozóval

árnyékolatlan csatlakozókkal
Nettó ár: 1.968,- Ft Bruttó ár: 2.499,- Ft

KE-Line Cat5E Modulo45 dupla süllyesztett aljzat 2xRJ45/s csatlakozóval

árnyékolt csatlakozókkal
Nettó ár: 2.834,- Ft Bruttó ár: 3.599,- Ft

KE-Line Cat6 Giga Toolless Keystone Jack RJ45/s aljzat

1 Gigabit, 250MHz
Nettó ár: 865,- Ft Bruttó ár: 1.099,- Ft

KE-Line Cat6 Giga Toolless Keystone Jack RJ45/u aljzat

árnyékolatlan, 1 Gigabit, 250MHz
Nettó ár: 550,- Ft Bruttó ár: 699,- Ft

KE-Line Cat6 Moduláris árnyékolatlan Patch panel 24xRJ45/U

Nettó ár: 18.582,- Ft Bruttó ár: 23.599,- Ft

KE-Line Cat6 Moduláris árnyékolt Patch panel 24xRJ45/S

Nettó ár: 26.692,- Ft Bruttó ár: 33.899,- Ft

KE-Line Cat6 Modulo45 dupla falon kívüli aljzat 2xRJ45/s csatlakozóval

árnyékolt csatlakozókkal
Nettó ár: 3.779,- Ft Bruttó ár: 4.799,- Ft

KE-Line Cat6 Modulo45 dupla falon kívüli aljzat 2xRJ45/u csatlakozóval

árnyékolatlan csatlakozókkal
Nettó ár: 3.070,- Ft Bruttó ár: 3.899,- Ft

KE-Line Cat6 Modulo45 dupla süllyesztett aljzat 2xRJ45/s csatlakozóval

árnyékolt csatlakozókkal
Nettó ár: 2.913,- Ft Bruttó ár: 3.699,- Ft

KE-Line Cat6 Modulo45 dupla süllyesztett aljzat 2xRJ45/u csatlakozóval

árnyékolatlan csatlakozókkal
Nettó ár: 2.283,- Ft Bruttó ár: 2.899,- Ft

KE-Line Cat6A 10Gigabit HD Keystone Jack RJ45/s aljzat

48port végpont 1U magasságban, 500MHz, akár 10GBASE-T protokoll is
Nettó ár: 1.102,- Ft Bruttó ár: 1.399,- Ft

KE-Line Cat6A 10Gigabit keystone jack RJ45 aljzat

10 Gigabit, 500MHz
Nettó ár: 1.338,- Ft Bruttó ár: 1.699,- Ft

KE-Line Cat6A Moduláris árnyékolt Patch panel 24xRJ45/s, ezüst

Nettó ár: 43.306,- Ft Bruttó ár: 54.999,- Ft

KE-Line Cat6A Moduláris árnyékolt Patch panel 24xRJ45/s, fekete

Nettó ár: 37.480,- Ft Bruttó ár: 47.599,- Ft

KE-Line Cat6A Modulo45 dupla falon kívüli aljzat 2xRJ45/s csatlakozóval

árnyékolt csatlakozókkal
Nettó ár: 4.645,- Ft Bruttó ár: 5.899,- Ft

KE-Line Cat6A Modulo45 dupla süllyesztett aljzat 2xRJ45/s csatlakozóval

árnyékolt csatlakozókkal
Nettó ár: 3.857,- Ft Bruttó ár: 4.899,- Ft

KE-Line DIN sínre szerelhető aljzat, üres

Nettó ár: 787,- Ft Bruttó ár: 999,- Ft

KE-Line FM45/s Szerszám nélkül közvetlenül szerelhető dugó Cat5E/Cat6/Cat6A és Cat7 kábelekhez

Nettó ár: 1.810,- Ft Bruttó ár: 2.299,- Ft

KE-Line Giga KOMPAKT 24port CAT5E árnyékolt patch panel RJ45/s

Nettó ár: 12.676,- Ft Bruttó ár: 16.099,- Ft

KE-Line Giga KOMPAKT 24port CAT5E patch panel RJ45/u

Nettó ár: 8.346,- Ft Bruttó ár: 10.599,- Ft

KE-Line Giga KOMPAKT 24port CAT6 árnyékolt HD patch panel 0,5U RJ45/s

Nettó ár: 17.401,- Ft Bruttó ár: 22.099,- Ft

KE-Line Giga KOMPAKT 24port CAT6 patch panel RJ45/u

Nettó ár: 10.787,- Ft Bruttó ár: 13.699,- Ft

KE-Line Giga KOMPAKT 48port Cat5E árnyékolatlan HD patch panel 48xRJ45/u

Nettó ár: 12.046,- Ft Bruttó ár: 15.299,- Ft

KE-Line Hegesztés védő zsugorcső, 40mm

Nettó ár: 78,- Ft Bruttó ár: 99,- Ft

KE-Line Hegesztés védő zsugorcső, 60mm

Nettó ár: 78,- Ft Bruttó ár: 99,- Ft

KE-Line kalapsínre rögzíthető 8xSC, LC duplex, LSH (E2000) toldó számára üres optikai rendező

Nettó ár: 10.078,- Ft Bruttó ár: 12.799,- Ft

KE-Line Kihúzható patch panel, 1U, 24xSC, LC duplex, E2000 toldó számára

Nettó ár: 10.314,- Ft Bruttó ár: 13.099,- Ft

KE-Line LC-LC duplex toldó monomódusú, blue

Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

KE-Line LC-LC duplex toldó multimódusú OM3 aqua

Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

KE-Line LC-LC duplex toldó multimódusú OM4 erika violet

Nettó ár: 787,- Ft Bruttó ár: 999,- Ft

KE-Line LC-LC duplex toldó multimódusú, beige

Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

KE-Line LC-LC quad toldó multimódusú OM3 aqua

Nettó ár: 1.417,- Ft Bruttó ár: 1.799,- Ft

KE-Line LC-LC quad toldó multimódusú OM4 erika violet

Nettó ár: 1.574,- Ft Bruttó ár: 1.999,- Ft

KE-Line LSA 600MHz-es kábeltoldó

8P8C
Nettó ár: 944,- Ft Bruttó ár: 1.199,- Ft

KE-Line Modulo45 padlódobozba / csatornába telepíthető aljzat 2 portos üres

Nettó ár: 472,- Ft Bruttó ár: 599,- Ft

KE-Line Modulo50 kiemelő keret

Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

KE-Line Monomódusú szimplex pigtail 9/125µm LC 2m (OS2)

Nettó ár: 1.023,- Ft Bruttó ár: 1.299,- Ft

KE-Line Monomódusú szimplex pigtail 9/125µm SC 2m (OS2)

Nettó ár: 787,- Ft Bruttó ár: 999,- Ft

KE-Line Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm LC 2m (OM2)

Nettó ár: 865,- Ft Bruttó ár: 1.099,- Ft

KE-Line Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm LC 2m (OM3)

Nettó ár: 944,- Ft Bruttó ár: 1.199,- Ft

KE-Line Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm LC 2m (OM4)

Nettó ár: 1.102,- Ft Bruttó ár: 1.399,- Ft

KE-Line Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm SC 2m (OM2)

Nettó ár: 629,- Ft Bruttó ár: 799,- Ft

KE-Line Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm SC 2m (OM3)

Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

KE-Line Multimódusú szimplex pigtail 50/125µm SC 2m (OM4)

Nettó ár: 787,- Ft Bruttó ár: 999,- Ft

KE-Line Patch panel 1U, fekete, üres, 24 db keystone jack számára

Nettó ár: 5.590,- Ft Bruttó ár: 7.099,- Ft

KE-Line Program Mosaic kiemelő keret 1-es

Nettó ár: 865,- Ft Bruttó ár: 1.099,- Ft

KE-Line Program Mosaic perem 1x2M 60mm

Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

KE-Line Program Mosaic soroló keret 1-es

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

KE-Line SC-SC duplex toldó multimódusú OM3 aqua

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

KE-Line SC-SC duplex toldó multimódusú OM4 erika violet

Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

KE-Line SC-SC duplex toldó multimódusú, beige

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

KE-Line SC-SC monomódusú duplex toldó, blue

Nettó ár: 472,- Ft Bruttó ár: 599,- Ft

KE-Line SC-SC multimódusú toldó OM3 aqua

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

KE-Line SC-SC multimódusú toldó OM4 erika violet

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

KE-Line SC-SC toldó monomódusú, blue

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

KE-Line SC-SC toldó multimódusú, beige

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

KE-Line ST-ST toldó monomódusú

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

KE-Line ST-ST toldó multimódusú

Nettó ár: 235,- Ft Bruttó ár: 299,- Ft

KELine ISDN Patch panel 25xRJ45/u, Cat.3

Nettó ár: 6.928,- Ft Bruttó ár: 8.799,- Ft

Legrand Linkeo 1xRJ45 keystone port fogadására süllyesztett szerelvény

Döntött fehér burkolattal és kerettel címketartóval
Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

Legrand 19 colos-1U 24xRJ45 Cat5e árnyékolatlan (UTP) patch panel

6xRJ45 modulos/LCS2 gyorscsatlakozós portok lapos 100MHz 1Gigabit
Nettó ár: 21.259,- Ft Bruttó ár: 26.999,- Ft

Legrand 19 colos-1U 24xRJ45 Cat6 árnyékolatlan (UTP) patch panel

6xRJ45 kazettás/LCS3 gyorscsatlakozós portok egyenes 250MHz 1Gigabit
Nettó ár: 25.432,- Ft Bruttó ár: 32.299,- Ft

Legrand 19 colos-1U 24xRJ45 Cat6A árnyékolt (STP) patch panel

6xRJ45 kazettás/LCS3 gyorscsatlakozós portok egyenes 500MHz 10Gigabit
Nettó ár: 28.582,- Ft Bruttó ár: 36.299,- Ft

Legrand 19 colos-1U Cat3 telefon C110 csatlakozós Linkeo patch panel

Nettó ár: 10.472,- Ft Bruttó ár: 13.299,- Ft

Legrand 19 colos-1U24xRJ45 Cat6 árnyékolt (FTP) patch panel

6xRJ45 kazettás/LCS3 gyorscsatlakozós portok egyenes 250MHz 1Gigabit
Nettó ár: 26.692,- Ft Bruttó ár: 33.899,- Ft

Legrand 1U-19 colos árnyékolatlan (UTP) üres keystone patch panel

24xRJ45 port fogadására műanyag kábeltartval Linkeo
Nettó ár: 3.149,- Ft Bruttó ár: 3.999,- Ft

Legrand 1U-19 colos árnyékolt (STP) üres keystone patch panel

24xRJ45 port fogadására fém kábeltartóval 6 színű forgatható jelölőtárcsával Linkeo
Nettó ár: 3.700,- Ft Bruttó ár: 4.699,- Ft

Legrand 1U/19" vízszintes rendező panel

4db műanyag gyűrű, csavaros rögzítés, (Estap)
Nettó ár: 1.102,- Ft Bruttó ár: 1.399,- Ft

Legrand 24port 19" 1U CAT5e árnyékolt LCS2 patch panel

6xRJ45 modulokból, LCS2 gyorscsatlakozós portok
Nettó ár: 24.802,- Ft Bruttó ár: 31.499,- Ft

Legrand 24port 19" 1U CAT6 árnyékolt LCS2 patch panel

6xRJ45 modulokból, LCS2 gyorscsatlakozós portok
Nettó ár: 28.503,- Ft Bruttó ár: 36.199,- Ft

Legrand 24port 19" 1U CAT6a árnyékolt LCS2 patch panel

6xRJ45 modulokból, LCS2 gyorscsatlakozós portok
Nettó ár: 30.314,- Ft Bruttó ár: 38.499,- Ft

Legrand 2xRJ45 Keystone port fogadására Linkeo süllyesztett szerelvény

Döntött fehér burkolattal és kerettel címketartóval
Nettó ár: 472,- Ft Bruttó ár: 599,- Ft

Legrand Cat5e árnyékolatlan (UTP) C110 csatlakozós 1Gigabit RJ45 Keystone port

180° 100MHz
Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

Legrand Cat5e árnyékolt (STP) C110 csatlakozós 1Gigabit RJ45 Keystone port

180° 100MHz
Nettó ár: 708,- Ft Bruttó ár: 899,- Ft

Legrand Cat6 árnyékolatlan (UTP) C110 csatlakozós 1Gigabit RJ45 Keystone port

180° 250Mhz
Nettó ár: 550,- Ft Bruttó ár: 699,- Ft

Legrand Cat6 árnyékolatlan (UTP) LCS2 gyorscsatlakozós 1Gigabit RJ45 Keystone port

180° 250Mhz
Nettó ár: 865,- Ft Bruttó ár: 1.099,- Ft

Legrand Cat6 árnyékolt (STP) C110 csatlakozós 1Gigabit RJ45 Keystone port

180° 250Mhz
Nettó ár: 787,- Ft Bruttó ár: 999,- Ft

Legrand Cat6A árnyékolt (STP) LCS2 gyorscsatlakozós 10Gigabit RJ45 Keystone port

180° 500 Mhz
Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

Legrand Connect 110 csere penge LCS3 bekötőszerszám

Nettó ár: 11.180,- Ft Bruttó ár: 14.199,- Ft

Legrand Connect 110 LCS3 bekötőszerszám

Nettó ár: 15.826,- Ft Bruttó ár: 20.099,- Ft

Legrand csavart érpárú és optikai kábelekhez LCS3 blankoló

Nettó ár: 7.165,- Ft Bruttó ár: 9.099,- Ft

Legrand fix 12xSC duplex multimódusú 1U-19" fekete LCS3 optikai patch panel

Nettó ár: 10.472,- Ft Bruttó ár: 13.299,- Ft

Legrand LCS2 Program Mosaic RJ45 aljzat

10GIGA STP, 1 modul, fehér
Nettó ár: 3.228,- Ft Bruttó ár: 4.099,- Ft

Legrand LCS2 RJ45 Program Mosaic aljzat

Cat 6 UTP, 1 modul, fehér
Nettó ár: 2.046,- Ft Bruttó ár: 2.599,- Ft

Legrand LCS3 180 mm hosszú műanyag kötegelő

Nettó ár: 157,- Ft Bruttó ár: 199,- Ft

Legrand LCS3 225 mm hosszú műanyag kötegelő

Nettó ár: 157,- Ft Bruttó ár: 199,- Ft

Legrand LCS3 320 mm hosszú műanyag kötegelő

Nettó ár: 157,- Ft Bruttó ár: 199,- Ft

Legrand LCS3 fekete 150 mm hosszú textil tépőzáras kötegelő

Nettó ár: 157,- Ft Bruttó ár: 199,- Ft

Legrand LCS3 fekete 300 mm hosszú textil tépőzáras kötegelő

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

Legrand LCS3 piros 150 mm hosszú textil tépőzáras kötegelő

Nettó ár: 157,- Ft Bruttó ár: 199,- Ft

Legrand LCS3 piros 300 mm hosszú textil tépőzáras kötegelő

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

Legrand LCS3 zöld 150 mm hosszú textil tépőzáras kötegelő

Nettó ár: 157,- Ft Bruttó ár: 199,- Ft

Legrand LCS3 zöld 300 mm hosszú textil tépőzáras kötegelő

Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

Legrand Linkeo 1xRJ45 keystone port fogadására süllyesztett szerelvény

Egyenes fehér burkolattal és kerettel címketartóval
Nettó ár: 314,- Ft Bruttó ár: 399,- Ft

Legrand Linkeo 2xRJ45 Keystone doboz

Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

Legrand Linkeo 2xRJ45 keystone port fogadására süllyesztett szerelvény

Egyenes fehér burkolattal és kerettel címketartóval
Nettó ár: 393,- Ft Bruttó ár: 499,- Ft

Legrand optikai fix 12xSC duplex multimódusú 1U-19" fekete LCS3 patch panel

Nettó ár: 13.070,- Ft Bruttó ár: 16.599,- Ft

Legrand piros, zöld, sárga, kék patch kábel jelölő

Összesen: 200db
Nettó ár: 21.102,- Ft Bruttó ár: 26.799,- Ft

Legrand Program Mosaic LCS2 RJ45 aljzat

Cat 5e UTP, 1 modul, fehér
Nettó ár: 1.495,- Ft Bruttó ár: 1.899,- Ft

Legrand RJ45 csatlakozóaljzatba dugható TV/LAN vagy TV/Tel LCS3 doubler

Nettó ár: 8.661,- Ft Bruttó ár: 10.999,- Ft

Legrand RJ45 Keystone port Cat5e árnyékolatlan (UTP) aljzat

LCS2 gyorscsatlakozós 180° 100MHz 1Gigabit
Nettó ár: 629,- Ft Bruttó ár: 799,- Ft

LinkEasy ipari média konverter 1x10/100/1000BaseTX+1xGbE SFP

10~58V DC PSU,DIN rail, -40~+85C
Nettó ár: 22.913,- Ft Bruttó ár: 29.099,- Ft

LinkEasy Mini GE média konverter, 10/100/1000BaseT - 1000BASE-X SFP, -20~65C

SFP modul nélkül
Nettó ár: 9.291,- Ft Bruttó ár: 11.799,- Ft

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverter, MM 850nm, 550m (SC), -20~65C

Nettó ár: 12.991,- Ft Bruttó ár: 16.499,- Ft

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM 1310nm, 20km (SC), -20~65C

Nettó ár: 12.991,- Ft Bruttó ár: 16.499,- Ft

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM BiDi 20km (SC), -20~65C

Tx:1310nm Rx:1550nm
Nettó ár: 13.700,- Ft Bruttó ár: 17.399,- Ft

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM BiDi 20km (SC), -20~65C

Tx:1550nm Rx:1310nm
Nettó ár: 17.716,- Ft Bruttó ár: 22.499,- Ft

Linksys SMB LACPI30 POE+ tápfeladó 30W

Nettó ár: 18.346,- Ft Bruttó ár: 23.299,- Ft

Media-Tech MT4221 12 dbi Wifi Antenna

Nettó ár: 2.598,- Ft Bruttó ár: 3.299,- Ft

MikroTik 18POW 24V 0,8A tápegység

alkalmas az összes RouterBOARD-hoz
Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

MikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

MikroTik 1U sasszé

2x CWDM 8-port MUX/DEMUX eszköz számára
Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik 2,4-5,8 GHz beltéri körsugárzó antenna

MMCX csatlakozó
Nettó ár: 2.676,- Ft Bruttó ár: 3.399,- Ft

MikroTik 24V 2.5A beépíthető tápegység

CCR1009-7G-1C-1S+ és CRS317-1G-16S+RM routerhez
Nettó ár: 4.566,- Ft Bruttó ár: 5.799,- Ft

MikroTik 48POW 48V 1,46A tápegység

alkalmas az összes RouterBOARD-hoz
Nettó ár: 4.566,- Ft Bruttó ár: 5.799,- Ft

MikroTik 48V2A96W 48V 2A Tápegység

Nettó ár: 10.314,- Ft Bruttó ár: 13.099,- Ft

MikroTik ACGPSA GPS antenna SMA csatlakozással

Nettó ár: 1.968,- Ft Bruttó ár: 2.499,- Ft

MikroTik beltéri ház RB433/RB953 RouterBOARD-hoz

Fekete, Alumínium ház, előlapokkal
Nettó ár: 6.062,- Ft Bruttó ár: 7.699,- Ft

MikroTik CWDM MUX/DEMUX modul

Nettó ár: 94.251,- Ft Bruttó ár: 119.699,- Ft

MikroTik DINrail PRO kit LtAP mini routerekhez

Nettó ár: 1.968,- Ft Bruttó ár: 2.499,- Ft

Mikrotik Flex-guide (RPSMA - RPSMA kábel 500mm)

Nettó ár: 2.283,- Ft Bruttó ár: 2.899,- Ft

MikroTik GPEN11 Gigabit Fixed PoE injector

Nettó ár: 3.070,- Ft Bruttó ár: 3.899,- Ft

MikroTik GPeR Gigabit Passive Ethernet Repeater

Nettó ár: 4.566,- Ft Bruttó ár: 5.799,- Ft

MikroTik Hot Swap 12V 150W - 48V DC Tápegység

CCR1072-1G-8S+ routerhez
Nettó ár: 27.086,- Ft Bruttó ár: 34.399,- Ft

MikroTik K-65 Rack fül RB4011 routerhez

Nettó ár: 1.259,- Ft Bruttó ár: 1.599,- Ft

MikroTik kültéri média konverter

1xSFP port, 1xGbE port, tápegységgel, PoE tápfeladóval
Nettó ár: 10.157,- Ft Bruttó ár: 12.899,- Ft

MikroTik LHGmount fém tartó LHG szériához

Nettó ár: 3.621,- Ft Bruttó ár: 4.599,- Ft

MikroTik mANT 15s 5GHz 120 fokos 15dBi dual poláros szektor antenna, 2xRPSMA csatlakozóval

Nettó ár: 13.149,- Ft Bruttó ár: 16.699,- Ft

MikroTik mANT 19s 5GHz 120 fokos 19dBi dual poláros szektor antenna, 2xRPSMA csatlakozóval

Nettó ár: 26.377,- Ft Bruttó ár: 33.499,- Ft

MikroTik mANT 5GHz 30dBi parabola antenna, 2xRPSMA csatlakozóval

Nettó ár: 29.763,- Ft Bruttó ár: 37.799,- Ft

MikroTik mANT 5GHz 30dBi parabola antenna, 2xRPSMA csatlakozóval, precíziós tartóval

Nettó ár: 33.464,- Ft Bruttó ár: 42.499,- Ft

MikroTik menedzsment kezelő USB stick

Nettó ár: 3.936,- Ft Bruttó ár: 4.999,- Ft

MikroTik Open Frame 24V 4A 96W beépíthető tápegység

CCR1016 és CCR1036 routerekhez
Nettó ár: 7.952,- Ft Bruttó ár: 10.099,- Ft

MikroTik PL7400 PWR-LINE Power Adapter

C típusú micro USB csatlakozóval
Nettó ár: 7.558,- Ft Bruttó ár: 9.599,- Ft

MikroTik PW48V-12V85W 48V Open frame 12V 7A tápegység

r2 CCR routerekhez
Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik Q+85MP01D 40G MM 850nm QSFP+ modul

Nettó ár: 15.275,- Ft Bruttó ár: 19.399,- Ft

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ 40G Brake-out cable to 4x10G SFP+

Nettó ár: 15.354,- Ft Bruttó ár: 19.499,- Ft

MikroTik Q+DA0001 QSFP+ 40G 1m Direct Attach Cable

Nettó ár: 7.637,- Ft Bruttó ár: 9.699,- Ft

MikroTik quickMOUNT

Nettó ár: 787,- Ft Bruttó ár: 999,- Ft

MikroTik quickMOUNT extra

Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

MikroTik quickMOUNT PRO

Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

MikroTik quickMOUNT PRO LHG adapter LHG antennához

Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

MikroTik quickMOUNT-X SXTsq szériás termékekhez

Nettó ár: 787,- Ft Bruttó ár: 999,- Ft

MikroTik Radom burkolat mANT parabola antennához

Nettó ár: 10.157,- Ft Bruttó ár: 12.899,- Ft

MikroTik RB2011-H Wall Mount Kit for RB2011

Nettó ár: 2.204,- Ft Bruttó ár: 2.799,- Ft

MikroTik RB411/RB911/RB912 és RB922 beltéri ház

Fekete, Aluminium ház, előlapokkal
Nettó ár: 3.779,- Ft Bruttó ár: 4.799,- Ft

MikroTik RB450/RB450G és RB850Gx2 beltéri ház

Fekete, Aluminium ház, előlappal
Nettó ár: 3.779,- Ft Bruttó ár: 4.799,- Ft

MikroTik RB912UAG-2HPnD beltéri router

600Mhz Atheros CPU, 64MB RAM, 1xGbE LAN, USB, miniPCIe, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n 2x2 two chain, L4
Nettó ár: 20.708,- Ft Bruttó ár: 26.299,- Ft

MikroTik RBGESP Surge Protector túlfeszültségvédő

Nettó ár: 3.385,- Ft Bruttó ár: 4.299,- Ft

MikroTik RBGPOE Gigabites Passzív POE tápfeladó

Nettó ár: 1.495,- Ft Bruttó ár: 1.899,- Ft

MikroTik RBPOE Passzív POE tápfeladó

Nettó ár: 865,- Ft Bruttó ár: 1.099,- Ft

MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G copper modul

Nettó ár: 17.007,- Ft Bruttó ár: 21.599,- Ft

MikroTik RouterBOARD M11G 1x GbE LAN 1x miniPCI-e slot

Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, RouterOS L4
Nettó ár: 10.550,- Ft Bruttó ár: 13.399,- Ft

MikroTik RouterBOARD M33G 3x GbE LAN 2x miniPCI-e 2x SIM slot

Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, 3x Gbit LAN, 2x miniPCI-e, 2x SIM slots, USB, microSD slot, M.2 slot, RouterOS L4
Nettó ár: 12.913,- Ft Bruttó ár: 16.399,- Ft

MikroTik S+2332LC10D SFP+ modul pár 10G SM 10km 1270nm/1330nm

Nettó ár: 91.810,- Ft Bruttó ár: 116.599,- Ft

MikroTik S+31DLC10D monomódusú SFP+ modul

Nettó ár: 37.637,- Ft Bruttó ár: 47.799,- Ft

MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul

SFP+ 10GbE Transceiver modul
Nettó ár: 15.039,- Ft Bruttó ár: 19.099,- Ft

MikroTik S+AO0005 SFP+ 5m Direct Attach Active Optikai kábel

Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik S-3553LC20D SFP modul pár 1.25G SM 20km 1310nm/1550nm

Nettó ár: 18.424,- Ft Bruttó ár: 23.399,- Ft

MikroTik S-4554LC80D SFP modul pár 1.25G SM 80km 1490nm/1550nm

Nettó ár: 23.385,- Ft Bruttó ár: 29.699,- Ft

MikroTik S-85DLC05D SFP modul

SFP Transceiver
Nettó ár: 4.566,- Ft Bruttó ár: 5.799,- Ft

MikroTik S-RJ01 1000Base-T Cooper RJ-45 modul

SFP Transceiver
Nettó ár: 7.558,- Ft Bruttó ár: 9.599,- Ft

MikroTik SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1470nm LC DDM

Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1490nm LC DDM

Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1510nm LC DDM

Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1530nm LC DDM

Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1550nm LC DDM

Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1570nm LC DDM

Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1590nm LC DDM

Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik SFP CWDM modul 1.25G SM 40km 1610nm LC DDM

Nettó ár: 13.228,- Ft Bruttó ár: 16.799,- Ft

MikroTik SFP modul 1.25G SM 20km 1310nm

Nettó ár: 6.062,- Ft Bruttó ár: 7.699,- Ft

MikroTik SFP modul 1.25G SM 80km 1550nm

Dual LC csatlakozó, DDM, -40C +85C
Nettó ár: 9.448,- Ft Bruttó ár: 11.999,- Ft

MikroTik SFP+ 1m DAC kábel

Nettó ár: 7.558,- Ft Bruttó ár: 9.599,- Ft

MikroTik SFP+ 3m DAC kábel

Nettó ár: 10.157,- Ft Bruttó ár: 12.899,- Ft

MikroTik SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1470nm LC DDM

Nettó ár: 49.054,- Ft Bruttó ár: 62.299,- Ft

MikroTik SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1490nm LC DDM

Nettó ár: 49.054,- Ft Bruttó ár: 62.299,- Ft

MikroTik SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1510nm LC DDM

Nettó ár: 49.054,- Ft Bruttó ár: 62.299,- Ft

MikroTik SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1530nm LC DDM

Nettó ár: 49.054,- Ft Bruttó ár: 62.299,- Ft

MikroTik SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1550nm LC DDM

Nettó ár: 49.054,- Ft Bruttó ár: 62.299,- Ft

MikroTik SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1570nm LC DDM

Nettó ár: 49.054,- Ft Bruttó ár: 62.299,- Ft

MikroTik SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1590nm LC DDM

Nettó ár: 49.054,- Ft Bruttó ár: 62.299,- Ft

MikroTik SFP+ CWDM modul 10G SM 10km 1610nm LC DDM

Nettó ár: 49.054,- Ft Bruttó ár: 62.299,- Ft

Mikrotik SMA dugó <-> MMCX 15cm pigtail kábel

Nettó ár: 1.023,- Ft Bruttó ár: 1.299,- Ft

MikroTik SOLIDmount precíziós fém tartó LHG szériához

Nettó ár: 7.716,- Ft Bruttó ár: 9.799,- Ft

MikroTik U.fl - SMA male pigtail

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Mikrotik U.fl <-> N aljzat 30cm pigtail kábel

Nettó ár: 1.259,- Ft Bruttó ár: 1.599,- Ft

Mikrotik U.fl <-> RPSMA aljzat 15cm pigtail kábel

Nettó ár: 1.653,- Ft Bruttó ár: 2.099,- Ft