Fiber Channel


Termék keresése:
Rendezés:

Delock 84642 OM4 LC/LC csatlakozás 3m optikai szálas kábel

Nettó ár: 4.172,- Ft Bruttó ár: 5.299,- Ft

DIGITUS DK-2933-05 Duplex optikai patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval SM 3mm OS2 9/125 5m

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xSC + 2xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 1 m

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xSC + 2xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 2 m

Nettó ár: 2.125,- Ft Bruttó ár: 2.699,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xSC + 2xLC csatlakozóval, 9/125 LSZH, 1 m

Nettó ár: 1.574,- Ft Bruttó ár: 1.999,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xSC + 2xLC csatlakozóval, 9/125 LSZH, 2 m

Nettó ár: 1.653,- Ft Bruttó ár: 2.099,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xST/UPC + 2xLC/UPC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 1 m

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xST/UPC + 2xLC/UPC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 3 m

Nettó ár: 2.440,- Ft Bruttó ár: 3.099,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 1 m

Nettó ár: 1.574,- Ft Bruttó ár: 1.999,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

Nettó ár: 1.653,- Ft Bruttó ár: 2.099,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 3 m

Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 5 m

Nettó ár: 1.968,- Ft Bruttó ár: 2.499,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 0,5 m

Nettó ár: 1.810,- Ft Bruttó ár: 2.299,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 1 m

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 10 m

Nettó ár: 4.566,- Ft Bruttó ár: 5.799,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 2 m

Nettó ár: 2.125,- Ft Bruttó ár: 2.699,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 20 m

3mm duplex core
Nettó ár: 7.165,- Ft Bruttó ár: 9.099,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 3 m

Nettó ár: 2.440,- Ft Bruttó ár: 3.099,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 5 m

Nettó ár: 2.913,- Ft Bruttó ár: 3.699,- Ft

KE-Line Duplex monomódusú optikai patch kábel 9/125µm (OS2), 2xLC-2xLC, 2m

Nettó ár: 2.440,- Ft Bruttó ár: 3.099,- Ft

KE-Line Duplex monomódusú optikai patch kábel 9/125µm (OS2), 2xLC-2xSC, 2m

Nettó ár: 4.251,- Ft Bruttó ár: 5.399,- Ft

KE-Line Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xST-2xST, 2m

Nettó ár: 2.283,- Ft Bruttó ár: 2.899,- Ft

KE-Line Duplex multimódusú optikai patch kábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xSC, 2m

Nettó ár: 3.149,- Ft Bruttó ár: 3.999,- Ft

Legrand 032220 OM3 SC 1 méteres szállal LSZH (LSOH) LCS3 pigtail

Nettó ár: 944,- Ft Bruttó ár: 1.199,- Ft

Legrand 032221 OM3 LC 1 méteres szállal LSZH (LSOH) LCS3 pigtail

Nettó ár: 944,- Ft Bruttó ár: 1.199,- Ft

Legrand OM2 ST/SC (UPS) narancs multimódusú 2 méter duplex optikai patch kábel

50/125um LSZH (LSOH)
Nettó ár: 3.857,- Ft Bruttó ár: 4.899,- Ft

Legrand OM4 SC 2 méteres szállal LSZH (LSOH) LCS3 pigtail

Nettó ár: 1.102,- Ft Bruttó ár: 1.399,- Ft

Legrand OM5 LC 1 méteres szállal LSZH (LSOH) LCS3 pigtail

Nettó ár: 944,- Ft Bruttó ár: 1.199,- Ft

Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

Optic 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.519,- Ft Bruttó ár: 3.199,- Ft

Optic 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.519,- Ft Bruttó ár: 3.199,- Ft

Optic 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.204,- Ft Bruttó ár: 2.799,- Ft

Optic 2m LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

Optic 2m LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.676,- Ft Bruttó ár: 3.399,- Ft

Optic 2m SC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX optikai patch kábel

Nettó ár: 2.046,- Ft Bruttó ár: 2.599,- Ft

Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Optic 2m SC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

OEM
Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

Optic 2m SC/UPC - ST/UPC SM 62,5/125 OS1 DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.046,- Ft Bruttó ár: 2.599,- Ft

Optic 3m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.598,- Ft Bruttó ár: 3.299,- Ft

Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 30 méter

LC-LC csatlakozás, 9/125
Nettó ár: 19.448,- Ft Bruttó ár: 24.699,- Ft

Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 60 méter

LC-LC csatlakozás, 9/125
Nettó ár: 28.582,- Ft Bruttó ár: 36.299,- Ft

Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 90 méter

LC-LC csatlakozás, 9/125
Nettó ár: 39.291,- Ft Bruttó ár: 49.899,- Ft

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper kábel, 10 Gbps, 1 méter

Nettó ár: 5.590,- Ft Bruttó ár: 7.099,- Ft

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper kábel, 10 Gbps, 2 méter

Nettó ár: 6.928,- Ft Bruttó ár: 8.799,- Ft

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper kábel, 10 Gbps, 3 méter

Nettó ár: 8.346,- Ft Bruttó ár: 10.599,- Ft

Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 0,5 m

Nettó ár: 1.417,- Ft Bruttó ár: 1.799,- Ft

Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 1 m

Nettó ár: 1.731,- Ft Bruttó ár: 2.199,- Ft

Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 2 m

Nettó ár: 2.046,- Ft Bruttó ár: 2.599,- Ft

Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 3 m

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

Ubiquiti UniFi Duplex optikai patch kábel LC-LC csatlakozóval, 50/125 OM3 PVC, 5 m

Nettó ár: 2.676,- Ft Bruttó ár: 3.399,- Ft

Újdonságaink


  • LENOVO IdeaPad 110 80UD00XCHV 15,6"/Intel Core i3-...

    Nettó ár: Árazás alatt
    Bruttó ár: Árazás alatt
  • MikroTik RBcAP2nd Vezeték nélküli Access Point

    Nettó ár: 14.015,- Ft
    Bruttó ár: 17.799,- Ft
  • TP-Link CPE210 N300 2,4GHz Vezeték nélküli kül...

    Nettó ár: 11.968,- Ft
    Bruttó ár: 15.199,- Ft
  • TP-Link RE200 AC750 Dual Band Vezeték nélküli R...

    Nettó ár: 7.794,- Ft
    Bruttó ár: 9.899,- Ft