Fiber Channel


Termék keresése:
Rendezés:

Delock 84642 OM4 LC/LC csatlakozás 3m optikai szálas kábel

Nettó ár: 4.487,- Ft Bruttó ár: 5.699,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xSC + 2xLC csatlakozóval, 50/125 OM3 LSZH, 1 m

Nettó ár: 1.574,- Ft Bruttó ár: 1.999,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xSC + 2xLC csatlakozóval, 50/125 OM3 LSZH, 10 m

Nettó ár: 3.385,- Ft Bruttó ár: 4.299,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xSC + 2xLC csatlakozóval, 50/125 OM3 LSZH, 2 m

Nettó ár: 1.810,- Ft Bruttó ár: 2.299,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xSC + 2xLC csatlakozóval, 50/125 OM3 LSZH, 5 m

Nettó ár: 2.361,- Ft Bruttó ár: 2.999,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 2xSC + 2xLC csatlakozóval, 9/125 LSZH, 2 m

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 1 m

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 2 m

Nettó ár: 1.968,- Ft Bruttó ár: 2.499,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 9/125 LSZH, 5 m

Nettó ár: 2.204,- Ft Bruttó ár: 2.799,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM3 LSZH, 1 m

Nettó ár: 1.574,- Ft Bruttó ár: 1.999,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM3 LSZH, 10 m

Nettó ár: 3.464,- Ft Bruttó ár: 4.399,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM3 LSZH, 2 m

Nettó ár: 1.810,- Ft Bruttó ár: 2.299,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC csatlakozóval, 50/125 OM4 LSZH, 2 m

Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Gigalight Duplex optikai patch kábel 4xLC/UPC csatlakozóval, 50/125 OM3 LSZH, 30 m

3mm duplex core
Nettó ár: 7.401,- Ft Bruttó ár: 9.399,- Ft

KE-Line Duplex monomódusú optikai patch kábel 9/125µm (OS2), 2xLC-2xLC, 2m

Nettó ár: 2.204,- Ft Bruttó ár: 2.799,- Ft

KE-Line Duplex monomódusú patchkábel 9/125µm (OS2), 2xST-2xST, 2m

Nettó ár: 2.125,- Ft Bruttó ár: 2.699,- Ft

KE-Line Duplex multimódusú optikai patch kábel 50/125µm (OM2), 2xLC-2xSC, 1m

Nettó ár: 2.991,- Ft Bruttó ár: 3.799,- Ft

Optic 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.519,- Ft Bruttó ár: 3.199,- Ft

Optic 2m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.755,- Ft Bruttó ár: 3.499,- Ft

Optic 2m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.755,- Ft Bruttó ár: 3.499,- Ft

Optic 2m LC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.598,- Ft Bruttó ár: 3.299,- Ft

Optic 2m LC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.440,- Ft Bruttó ár: 3.099,- Ft

Optic 2m LC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.598,- Ft Bruttó ár: 3.299,- Ft

Optic 2m LC/UPC - ST/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.913,- Ft Bruttó ár: 3.699,- Ft

Optic 2m SC/UPC - SC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX optikai patch kábel

Nettó ár: 2.283,- Ft Bruttó ár: 2.899,- Ft

Optic 2m SC/UPC - SC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.046,- Ft Bruttó ár: 2.599,- Ft

Optic 2m SC/UPC - ST/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX Optikai Patch kábel

OEM
Nettó ár: 1.889,- Ft Bruttó ár: 2.399,- Ft

Optic 3m LC/UPC - LC/UPC SM 9/125 OS2 LSOH DLX Optikai Patch kábel

Nettó ár: 2.834,- Ft Bruttó ár: 3.599,- Ft

Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 30 méter

LC-LC csatlakozás, 9/125
Nettó ár: 18.661,- Ft Bruttó ár: 23.699,- Ft

Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 60 méter

LC-LC csatlakozás, 9/125
Nettó ár: 27.401,- Ft Bruttó ár: 34.799,- Ft

Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 90 méter

LC-LC csatlakozás, 9/125
Nettó ár: 37.716,- Ft Bruttó ár: 47.899,- Ft

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper kábel, 10 Gbps, 1 méter

Nettó ár: 5.354,- Ft Bruttó ár: 6.799,- Ft

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper kábel, 10 Gbps, 2 méter

Nettó ár: 6.692,- Ft Bruttó ár: 8.499,- Ft

Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper kábel, 10 Gbps, 3 méter

Nettó ár: 8.031,- Ft Bruttó ár: 10.199,- Ft

Újdonságaink


  • HP 250 G6 1WY58EA 15,6"FHD/Intel Core i5-7200U/8GB...

    Nettó ár: 181.810,- Ft
    174.566,- Ft
    Bruttó ár: 230.899,- Ft
    221.699,- Ft
  • HP ProBook 650 G2 Y3C04EA 15,6" /Intel Core i5-620...

    Nettó ár: 275.354,- Ft
    264.330,- Ft
    Bruttó ár: 349.699,- Ft
    335.699,- Ft
  • LENOVO IdeaPad 110 80UD00XCHV 15,6"/Intel Core i3-...

    Nettó ár: Árazás alatt
    Bruttó ár: Árazás alatt
  • Linksys SMB LAPAC2600 BUSINESS PRO Dual Band AC 4x...

    Nettó ár: 91.810,- Ft
    Bruttó ár: 116.599,- Ft
  • MikroTik RBcAP2nd Vezeték nélküli Access Point

    Nettó ár: 12.913,- Ft
    Bruttó ár: 16.399,- Ft
  • TP-Link CPE210 N300 2,4GHz Vezeték nélküli kül...

    Nettó ár: 10.708,- Ft
    Bruttó ár: 13.599,- Ft
  • TP-Link RE200 AC750 Dual Band Vezeték nélküli R...

    Nettó ár: 8.031,- Ft
    Bruttó ár: 10.199,- Ft